Nie ste prihlásený [Prihlásiť]
          Novinky: 
       
 

 
  Profil

Už od roku 2004 poskytujeme svojím zákazníkom kvalitné služby v oblasti predaja a distribúcie zdravotníckych pomôcok, materiálu a vybavenia. V roku 2010 sme svoje služby rozšírili aj o prevádzku lekárne.

Nemocničné inštitúcie, kliniky a ambulancie lekárov poznajú náš sortiment jednorazového spotrebného a špeciálneho zdravotníckeho materiálu, ako sú endotracheálne kanyly, močové katétre, náplasti a iné.

Klientom v zariadeniach sociálnej starostlivosti (DD a DSS) ponúkame úplný sortiment potrebných liekov a zdravotníckych pomôcok. Od roku 2008 je v našom stálom sortimente široká ponuka ošetrovateľských a nemocničných polohovacích lôžok a doplnkov starostlivosti o pacienta. Našimi zákazníkmi sú zariadenia sociálnych služieb z celého územia SR.

Naše prevádzky lekárne a výdajní zdravotníckych pomôcok sú k dispozícii pacientom, kde si môžu vyzdvihnúť lekárom predpísaný liek, či zdravotnícku pomôcku. Portfólio ponúkaných produktov a služieb pravidelne aktualizujeme tak, aby čo najlepšie vyhovovali kritériám modernej zdravotnej starostlivosti.

  

Staňte sa naším registrovaným užívateľom s aktívnym prístupom do e-shopu.

Veríme, že na našich stránkach nájdete Vami požadované informácie.


 
 
Nákupný košík

Copyright © 2008 Sanimat, s.r.o. | All rights reserved | Web-design: www.istudio.sk